Program Przedłużonej Gwarancji Subaru

  • Bezpieczeństwo w SUBARU
  • Możliwość komentowania Program Przedłużonej Gwarancji Subaru została wyłączona

Przedłużanie gwarancji określonych produktów to coraz popularniejsze rozwiązanie producentów i sprzedawców, stosowane najczęściej w stosunku do elektroniki użytkowej i sprzętów gospodarstwa domowego, ale swoje zastosowanie znajduje także w świecie szeroko rozumianej motoryzacji. Program Przedłużonej Gwarancji Subaru to nowa propozycja jednego z największych producentów samochodów na świecie. Mogą z niego korzystać już także polscy kierowcy.

czytaj więcej

Na czym polega PPG?
Każdy nowy produkt objęty jest gwarancją i nie ma pod tym względem różnicy, czy kupujemy elektryczną szczoteczkę do zębów, fotel obrotowy czy samochód. Gwarancja ta jest jednak ograniczona, przede wszystkim pod względem czasu, przez jaki obowiązuje. Program Przedłużonej Gwarancji Subaru sprawia, że możemy cieszyć się wszystkimi naturalnymi korzyściami płynącymi z posiadania gwarancji na nasz samochód przez znacznie dłuższy czas.

Korzyści z programu przedłużonej gwarancji
Program Przedłużonej Gwarancji Subaru działa na terenie całej Unii Europejskiej, więc jeśli tylko w naszym pojeździe pojawi się jakaś usterka, zostanie ona za darmo usunięta przez wyspecjalizowany serwis Subaru. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ nowoczesne samochody bardzo różnią się od siebie i fakt, że mechanicy posiadają odpowiedni sprzęt diagnostyczny i doświadczenie z samochodami Subaru nie jest tutaj faktem trywialnym.

Bardzo istotne jest także to, że naprawy zostaną wykonane niezwłocznie i z wykorzystaniem tylko części oryginalnych. Suma ubezpieczenia równa jest sumie wartości pojazdu, więc na pewno nie będzie problemów z dochodzeniem swoich praw i nie pojawi się dopłata.
Program Przedłużonej Gwarancji Subaru może być przeniesiony na nowego właściciela pojazdu, dzięki czemu jego wykupienie oznacza automatyczny wzrost wartości samochodu o cenę ubezpieczenia. Nowy właściciel samochodu używanego będzie uprawniony do wszystkich korzyści płynących z posiadania przedłużonej gwarancji.
Koszt udziału w programie jest niewielki, więc warto jest zdecydować się na PPG Subaru.

Back to top