Subaru Forester 2.0i eboxer

  • główne zdjęcie subaru forester e-boxer
  • Subaru forester e-boxer nad jeziorem
  • subaru forester e-boxer w środku
  • forester e-boxer

Szczegóły

WYMIARY:
SILNIK:

POJEMNOŚĆ SKOKOWA: 
MAKSYMALNA MOC:
MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY:
SKRZYNIA BIEGÓW:

BROSZURA I CENNIK

Subaru Forester

Nowy Subaru Forester eBoxer to przede wszystkim maksymalny komfort i bezpieczeństwo jazdy. Znana japońska marka, projektując ten model, połączyła kilka sprawdzonych rozwiązań z bardzo przydatnymi nowinkami, które przekładają się na zdecydowanie lepszą jakość podróżowania zarówno pasażerów samochodu, jak i jego kierowcy. Subaru Forester doskonale sprawdza się w dłuższych trasach, w nawet najbardziej wymagających warunkach terenowych, ale spełni swoje zadanie także podczas codziennego użytkowania w mieście.

Niezawodna hybryda w nowej odsłonie

Subaru Forester e-Boxer napędza 2-litrowa jednostka benzynowa o mocy 150 KM, którą wspomaga silnik elektryczny o mocy 16,7 KM. Ten wyjątkowy duet dopełnia bezstopniowa skrzynia Lineartronic oraz napęd na cztery koła z aktywnym podziałem momentu obrotowego. Takie rozwiązanie przekłada się na ciche, liniowe przyspieszenie, idealnie dopasowujące się do potrzeb kierowcy i znacznie zwiększa efektywność jazdy w każdych warunkach. Jednostka hybrydowa wiąże się z oszczędnościami w spalaniu nawet na poziomie 10%, a bezstopniowa skrzynia biegów maksymalizuje komfort poruszania się samochodem – zwłaszcza w zatłoczonym mieście.

Wygoda i bezpieczeństwo każdej podróży

Nowy Subaru Forester jest nieco dłuższy i szerszy od poprzedniej wersji tego modelu, co przekłada się na większą przestrzeń dla pasażerów. Sylwetka pojazdu jest doskonale wyważona – poszczególne elementy zostały rozmieszczone w taki sposób, by auto mniej poddawało się bocznym przechyłom, zdecydowanie lepiej prowadziło w zakrętach i generowało mniejszą ilość drgań. Samochód został również wyposażony w szereg rozwiązań, podnoszących bezpieczeństwo podróżowania. Nowoczesny system zapobiegania wypadkom, Subaru Global Platform czy Symmetrical AWD to technologie, gwarantujące spokój kierowcy i pasażerom.
Na uwagę zasługuje także bogate wyposażenie nowego Subaru Forester e-Boxer. Wnętrze zachwyca jakością wykorzystanych materiałów, intuicyjną obsługą oraz nowoczesnymi multimediami. Na uwagę zasługują cztery podgrzewane siedzenia, czytelny wyświetlacz wielofunkcyjny, kamera cofania i dwustrefowa klimatyzacja z systemem wentylacji tylnej części kabiny. Wszystkie te elementy sprawiają, że Subaru Forester jest samochodem bardzo rodzinnym, idealnym zarówno na pełne pozytywnych wrażeń krótkie wypady, jak i długie podróże w bardzo wymagającym terenie.

Główne zalety

Back to top