Subaru OUTBACK 2.5i EyeSight

  • subaru outback od frontu
  • subaru outback z tyłu
  • Subaru Outback - wnętrze ze skrzynią automatyczną
  • subaru na drodze

Szczegóły

Wymiary: długość x szerokość x wysokość: 4815 x 1840 x 1605 mm
Silnik: poziomy-przeciwsobny, czterocylindrowy, wolnossący, benzynowy, DOHC 16V
Pojemność skokowa: 2498 cm3
Moc maksymalna: 129 KW (175 KM) przy 5800 obr/min
Maksymalny moment obrotowy: 235 Nm przy 4000 obr/min
Układ napędowy: bezstopniowa skrzynia Lineartronic, stały napęd wszystkich kół S-AWD
BROSZURA I CENNIK

Subaru OutBack 2.5i EyeSight to modelowe auto japońskiej marki, którego produkcja  najnowszego modelu rozpoczęła się w roku 2015 i trwa nadal. Jest to pojazd należący do średniej klasy samochodów osobowych. Rynkowa wartość Subaru OutBack 2.5i w wersji kombi plasuje się w przedziale cenowym od 159 000 do 179 000 zł.

Samochód dla wymagających

Wybierając samochód większość osób kieruje się przede wszystkim komfortem i wygodą jazdy oraz szeroko rozumianym bezpieczeństwem. Odpowiedzią na potrzeby współczesnych użytkowników jest właśnie model Subaru OutBack 2.5i.
Auto sprawdza się w każdych warunkach codziennych, zapewniając płynną jazdę. Maksymalna moc silnika wynosi 129 kW, co w przeliczeniu na konie mechaniczne stanowi 175 MK. Możliwość tę zapewnia silnik  Silnik SUBARU Outback 2.5i Exclusive EyeSight Lineartronic Kombi, złożony z czterech cylindrów o łącznej pojemności 2498 cm(3). Każdy cylinder wyposażony jest w cztery zawory. Jest to silnik wolnossący, benzynowy.
Model wyposażony został także w bezspoinową skrzynię biegów typu lineartronic oraz napęd na cztery koła – są to czynniki, które w istotny sposób wpływają na jakość użytkowania pojazdu oraz bezpieczeństwo.
Precyzyjnie skonstruowany układ napędowy SUBARU Outback 2.5i Exclusive EyeSight Lineartronic Kombi osiąga moment obrotowy 235 Nm.
Imponująco i bardzo elegancko prezentuje się także wyposażenie pojazdu – jest to model pięciodrzwiowy i pięcio osobowy. W wyposażeniu SUBARU Outback 2.5i znajdują się m.in. pasy bezpieczeństwa z napinaczami, które zapewniają wygodne i jednocześnie bezpieczne użytkowanie pojazdu.
Estetykę wnętrza samochodu SUBARU Outback 2.5i podkreśla skórzana tapicerka, skórzana kierownica z kolumną regulowaną na dwóch płaszczyznach oraz tylny podłokietnik.
Model posiada aluminiowe felgi 17 lub 18 calowe, ponadto modele produkowane w roku 2018 wyposażone zostały w system nagłośnienia Harman/Kordon z dwunastoma głośnikami oraz nawigacją.

Główne zalety

Back to top