Masz ochotę zasiąść za kierownicą SUBARU BRZ?

Sort Portfolio By:
Masz ochotę zasiąść za kierownicą SUBARU BRZ?
SUBARU BRZ to samochód idealny, jeśli szukasz pojazdu stosunkowo niedrogiego z tylnym napędem i ponad dwustoma końmi pod maską.
Samochód SUBARU BRZ powstał w bliskiej współpracy z Toyotą i można bez dwóch zdań powiedzieć, że pojazd ten ma olbrzymią ilość zalet i niewiele wad. Dobre wrażenie robi praca silnika i warto zauważyć, jak szybko samochód wchodzi na wysokie obroty. Sam pojazd energicznie reaguje na pedał gazu i kiedy się rozpędzimy, docenić można niezwykle precyzyjny układ kierowniczy. Warto też wspomnieć o zużyciu paliwa. Pojazd pali około dziesięciu litrów na sto kilometrów w mieście i niewiele ponad sześć litrów w trasie.
Wielbicieli sportowych samochodów zachwyci wnęrze. Osadzone nisko fotele i znakomite trzymanie boczne robią duże wrażenie i są bardzo wygodne. Komfortowa jazda dotyczy jednak tylko dwóch osób. Dla czterech jest to samochód zdecydowanie zbyt ciasny. Ostatecznie wrażenie robi wykończenie wnętrza pojazdu. Miękką skórą obszyte są nawet boczki na drzwiach, a deska rozdzielcza została pokryta materiałem przypominającym w dotyku mieszankę gumy i plastiku.
Back to top