Masz ochotę zasiąść za kierownicą SUBARU Levorg?

Sort Portfolio By:

Masz ochotę zasiąść za kierownicą SUBARU Levorg?

Jesteś osobą żądną przygód i mocnych wrażeń, a do tego interesujesz się motoryzacją? Starasz się unikać klasyki i sięgać po marki, które wyróżniają się w dziedzinie motoryzacji?

Z pewnością zainteresujesz się Subaru Levorg – marka, której filozofia jest zupełnie inna, przede wszystkim przesycona sportowym zacięciem, którego trudno szukać i konkurencji.

Jazda próbna szansą na spełnienie marzeń.

Samochód Subaru Levorg zachwyca, zaskakuje i intryguje. Główną cechą samochodu jest napęd 4×4, który zapewnia komfortową jazdę także w trudnych warunkach. Samochód Subaru Levorg znajduje się na pograniczu klasy kompaktowej i średniej – na tle innych pojazdów typu kombi wyróżnia się przede wszystkim dynamicznie stylizowanym nadwoziem, przestronną kabiną oraz dużym bagażnikiem.
Na uwagę zasługuje również deska rozdzielcza, która – choć nie należy do nadmiernie oryginalnych i wyszukanych – jest schludna i, co najważniejsze, prosta w obsłudze. Niepodważalną zaletą deski rozdzielczej jest również doskonała jakość montażu, co w istotny sposób przekłada się na komfort użytkowania.
Samochód Subaru Levorg posiada również nowy, benzynowy silnik z turbodoładowaniem, zapewniając niezapomnianą przygodę podczas użytkowania lub jazdy próbnej. Na uwagę zasługuje także skrzynia biegów, którą w przedmiotowym modelu jest bezstopniowa przekładnia  Lineartronic – użytkownik ma do dyspozycji sześć „wirtualnych” przełożeń, które można wybierać za pomocą znajdujących się przy kierownicy łopatek. Warto pamiętać, że zmiana w górę jest bardzo prosta i można wykonać ją w mgnieniu oka, nie mniej jednak redukcja w dół zajmuje zdecydowanie więcej czasu, a co ważniejsze, wymaga więcej wysiłku i uwagi.
Niepodważalną zaletą, jaką odznacza się samochód Subaru Levorg, jest doskonała jazda po śliskiej nawierzchni. W rzeczy samej jest to jeden z niewielu modeli, który zapewnia jednocześnie optymalny poziom adrenaliny oraz bezpieczeństwo. Komfort jazdy w trudnych warunkach zapewnia wspomniany wcześniej napęd na cztery koła. Należy jednak podkreślić, że rolę tę pełni wielopłytkowe sprzęgło, które – stosownie do warunków panujących na drodze – przenosi siłę napędową na tylne koła.

Back to top