Zakup Suzuki Ignis Hybrid w salonie Dawoj Łomianki!

Wyjątkowo kompaktowy SUV

IGNIS HYBRID łączy wyjątkowe nadwozie z komfortowym i obszernym wnętrzem w stylu typowym dla Suzuki, prezentując całkowicie nowe wzornictwo i unikatowy charakter. W odświeżonej wersji IGNIS HYBRID otrzymał nową osłonę chłodnicy oraz przednie i tylne zderzaki. W ofercie pojawiły się nowe kolory nadwozia i akcenty kolorystyczne we wnętrzu. Ten ultra kompaktowy SUV oferuje doskonałe osiągi oraz znakomite wrażenia z jazdy w każdych warunkach drogowych. Innowacyjny silnik benzynowy 1.2 DUALJET wspomagany przez układ „mild hybrid” zapewnia wystarczającą moc, a do tego jest oszczędny i przyjazny środowisku. Futurystycznie zaprojektowana i przestronna kabina, duży bagażnik (aż do 267 litrów pojemności) oraz wysoka pozycja za kierownicą decydują o wszechstronności tego modelu. Możliwość wyboru napędu na 4 koła ALLGRIP AUTO podnosi użyteczność pojazdu przy eksploatacji na trudniejszych nawierzchniach.

Imponujące technologie

IGNIS HYBRID jest wyposażony w innowacyjny napęd typu „mild hybrid”, który obejmuje silnik benzynowy 1.2 DUALJET, zintegrowany starter/generator ISG 2,3 kW wspomagający silnik własnym momentem obrotowym (do 50 Nm) oraz akumulator litowo-jonowy (12V). Inteligentne zarządzanie energią elektryczną w samochodzie wraz z odzyskiem energii kinetycznej umożliwia efektywne wsparcie pracy silnika benzynowego przez układ ISG, a tym samym obniżenie zużycia paliwa i emisji CO2. Model jest dostępny z precyzyjnie zestrojoną, 5-stopniową manualną skrzynią biegów lub komfortową przekładnią CVT. Podstawowa konfiguracja przeniesienia napędu na oś przednią (2WD) może być zastąpiona przez napęd na 4 koła ALLGRIP AUTO wraz ze wspomaganiem podjazdu i zjazdu ze wzniesienia HHC-HDC.

Oszczędny
i dynamiczny silnik
DUALJET

Terenowy prześwit podwozia (180 mm)

Reflektory przednie Hi/Low, LED do dziennej jazdy

Napęd na cztery koła ALLGRIP AUTO

Zestaw multimedialny z nawigacją, kamera cofania

Suzuki Ignis – jeszcze więcej stylu

Skorzystaj z atrakcyjnej propozycji zakupu zestawów akcesoriów Travel Pack w wyjątkowo korzystnej cenie. Zaoszczędź nawet 40% kosztów wybierając gotowy zestaw akcesoriów dla Twojego Suzuki.

Zakup Suzuki Ignis Hybrid w salonie Dawoj Łomianki!

Back to top