Kup Suzuki Jimny w salonie Dawoj Łomianki!

…tam Jimny pośle…

Czwarta generacja legendarnego samochodu terenowego przyciągnęła swoimi wyjątkowymi właściwościami prywatnych użytkowników, a także profesjonalistów poszukujących niezawodnego i dzielnego samochodu do jazdy w najtrudniejszych warunkach drogowych. Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, Suzuki wprowadza model Jimny w wersji z homologacją ciężarową N1. Taka konfiguracja zapewnia sporą przestrzeń bagażową z płaską podłogą i bezpieczną przegrodą. To jedyny, autentyczny samochód terenowy o tak niewielkich wymiarach i masie, ale nadal zachowujący świetną zdolność off-roadową, tak pożądaną przez profesjonalistów z różnych branż. Niezależnie od tego, czy poruszasz się w miejskiej dżungli, czy odkrywasz nieznane tereny, Jimny z pewnością zadowoli Twoją żądzę przygód.

Gotowy na każde warunki

Począwszy od konstrukcji ramy nośnej, po 1,5-litrowy silnik, Jimny został zbudowany z myślą o przygodzie na najtrudniejszych trasach.

Aktualna generacja modelu pozostaje wierna swojemu charakterowi, dziedzicząc cztery podstawowe cechy: ramę nośną, sztywne zawieszenie osi ze sprężynami śrubowymi i napęd na cztery koła ALLGRIP PRO z przekładnią redukcyjną.

Dynamiczna i mocna
1,5-litrowa jednostka
napędowa

Wygodna
przestrzeń

Off-roadowa
skrzynia biegów

Duża przestrzeń
bagażowa

Komfortowe
wykończenie

Jimny jeszcze bardziej stylowy

Skorzystaj z atrakcyjnej propozycji zakupu zestawów akcesoriów Travel Pack w wyjątkowo korzystnej cenie. Zaoszczędź nawet 40% kosztów wybierając gotowy zestaw akcesoriów dla Twojego Suzuki.

Kup Suzuki Jimny w salonie Dawoj Łomianki!

Back to top