Kontrola samochodu przed zimą

Subaru - Akcja Bezpieczna Zima.

Gdy zbliża się zima, każdy samochód powinien zostać dokładnie sprawdzony. Zimowe warunki są bowiem bardzo trudne, a przecież każdy pragnie zapewnić sobie i swoim bliskim bezpieczeństwo na drodze. Bezpieczna zima z Subaru możliwa jest po kontroli pojazdu.

czytaj wiecej

Nie warto jednak zgłaszać się w tym celu do niesprawdzonej ekipy, ponieważ nigdy nie wiadomo czy rzeczywiście dokładnie wykonają wszystkie czynności przeglądowe. Tym bardziej nie powinno się dokonywać takiego przeglądu samodzielnie, nawet jeśli ktoś myśli, że posiada trochę wiedzy na ten temat. Czasami jeden szczegół, który umknie, może spowodować awarię na drodze. Kontrola Subaru przed zimą jest jednak teraz możliwa u profesjonalistów związanych z Subaru. Wszystko za sprawą akcji „Bezpieczna Zima z Subaru”!

Bezpieczna zima z Subaru – o akcji

Akcja „Bezpieczna Zima z Subaru” odbywa się w serwisach partnerskich Subaru w dniach 4 listopada – 14 grudnia 2019 roku. W tych dniach zainteresowani mogą się zgłosić na kontrolę samochodu przed okresem zimowym, co pozwoli dobrze przygotować wóz na trudne warunki, jakie mogą się pojawić i zwykle się pojawiają. Czynności przeglądowe wykonywane są w cenie 99 złotych brutto. Warto wiedzieć, że jeśli pewne nieścisłości zostaną wykryte, a klient zleci ich naprawę, dokonana za kontrolę opłata będzie zwrócona. Stanie się to w formie bonu rabatowego do wykorzystania przy zapłacie za kolejną usługę w Serwisie.

Bezpiecznie z Subaru – czynności kontrolne

W ramach czynności kontrolnych, związanych z przeprowadzaną akcją, sprawdzany będzie układ hamulcowy, układ kierowniczy, oświetlenie, wycieraczki, ogumienie, a także elementy zawieszenia. Oczywiście, działania te nie zwalniają właścicieli pojazdów z konieczności wykonania przeglądu okresowego. Pozwalają jednak przetrwać zimę w bezpiecznym pojeździe.

Back to top