Kup Subaru XV  w salonie Dawoj Łomianki!

Miejski styl, pozamiejskie możliwości

Prezentujemy SUBARU XV – zaprojektowanego tak, aby każdy mógł poczuć smak prawdziwej zabawy. Umiejętne połączenie miejskiego stylu i dobrej sylwetki, wyniesione na zupełnie nowy poziom możliwości, obudzi w Tobie niesamowite emocje i pozwoli przeżywać życie w sposób, o którym marzysz. Niezależnie od tego, czy właśnie spędzasz noc w mieście, czy cieszysz się spontanicznym weekendowym wyjazdem poza jego granice – SUBARU XV pomoże Ci robić rzeczy, które kochasz, w sposób stylowy, a jednocześnie komfortowy. Bo każdy dzień może i powinien być radosną przygodą.

Unikatowa technologia, podwójny silnik

Technologie Subaru wyróżniają japońską markę i zapewniają podczas prowadzenia unikatowe odczucia, których doświadczysz wyłącznie w naszych samochodach. Technologie te pozwalają pojazdom Subaru spełnić najwyższe standardy, jeśli chodzi o osiągi, komfort, bezpieczeństwo i niezawodność, dostarczając jednocześnie wszystkim podróżującym uczucie radości z jazdy i spokoju.
SUBARU e-BOXER nowej generacji łączy silnik SUBARU BOXER z silnikiem elektrycznym , niezmiennie dostarczając wyjątkowych wrażeń z jazdy w cichym i wygodnym wnętrzu, bez zbędnych hałasów i wibracji nawet na drogach gorszej jakości.

Reflektory LED z automatycznym poziomowaniem (w opcji)

Przednie reflektory przeciwmgłowe LED (w opcji)

18-calowe felgi aluminiowe (w opcji)

Elektrycznie otwierane okno dachowe (w opcji)

Apple CarPlay oraz Android Auto (w opcji)

Nakierowany na bezpieczeństwo

Gdy Twój samochód daje poczucie spokoju, życie staje się przyjemniejsze. Dlatego w Subaru bezpieczeństwo jest najważniejsze. Ze swoimi początkami w produkcji samolotów Subaru kontynuuje politykę „ludzie na pierwszym miejscu”, dostosowując i wielokrotnie testując swoje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, opracowywane od 50 lat. Dzięki najnowszym systemom ochrony i zapobiegania wypadkom oraz unikalnym technologiom, takim jak Subaru Global Platform i Symmetrical AWD, Subaru nieustannie dąży do poprawy bezpieczeństwa, aby zrealizować wizję przyszłości bez wypadków.

Kup Subaru XV  w salonie Dawoj Łomianki!

Back to top