Kup Subaru Outback w salonie Dawoj Łomianki!

Wielka nowa podróż

Przedstawiamy nowego Outbacka. Odkryj prawdziwą radość z jazdy dzięki zupełnie nowej, wzmocnionej konstrukcji, która bezpiecznie, komfortowo i bez wysiłku zabierze Cię w dowolne miejsce.
Technologie Subaru pozwalają naszym pojazdom spełniać najwyższe standardy, jeśli chodzi o osiągi, komfort, bezpieczeństwo i niezawodność, dostarczając jednocześnie wszystkim podróżującym spokoju i radości z jazdy.

Nowoczesny i oszczędny

Stały napęd wszystkich kół Symmetrical AWD zapewnia stabilną i bezpieczną jazdę niezależnie od nawierzchni. System aktywnego rozdziału momentu napędowego w zależności od stanu nawierzchni dostarcza optymalną moc do każdego koła, zapewniając lepszą przyczepność na mokrych i śliskich drogach.
Bezstopniowa skrzynia Lineartronic oferuje szerszy zakres biegów, zapewnia gładką i bezstopniową zmianę przełożeń, sprawne i płynne przyspieszenie, lepsze osiągi i niższe zużycie paliwa.

Reflektory LED

Światła przeciwmgłowe LED

Tylne lampy zespolone

18-calowe felgi aluminiowe

Osłony przedniego
i tylnego zderzaka

Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet

W Subaru bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dlatego od ponad 50 lat Subaru dopracowuje i wielokrotnie testuje swoje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa. Dzięki najnowszym systemom ochrony i zapobiegania kolizjom oraz podstawowym technologiom, takim jak Subaru Global Platform i Symmetrical AWD, Subaru kontynuuje swoją politykę „ludzie na pierwszym miejscu”, by przez poprawę bezpieczeństwa zrealizować wizję przyszłości bez wypadków.

Kup Subaru Outback w salonie Dawoj Łomianki!

Back to top