Kup Subaru Forester w salonie Dawoj Łomianki!

Forester wyzwala pragnienia

Staw czoła nowym wyzwaniom. Odkryj wspaniałe tereny. Rób wszystko, o czym marzysz. To proste z Foresterem, który wyzwala pragnienie przygody. Wytrzymały i emanujący pewnością siebie Forester pozwoli Ci cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu, jednocześnie zapewniając wszystkim podróżującym radość, wygodę i bezpieczeństwo.

Wyjątkowo wszechstronny

Nowy Subaru Forester łączy 2,0-litrowy silnik SUBARU BOXER z bezpośrednim wtryskiem paliwa z silnikiem elektrycznym, dostosowując współczynnik podziału mocy w zależności od warunków na drodze i zapewniając tym samym cichą, płynną, wydajną i energiczną jazdę. Co więcej, symetryczny układ napędowy wzdłuż osi pojazdu wraz z nisko umieszczonym środkiem ciężkości silnika i napęd na wszystkie koła zapewniają lepszy rozkład masy pojazdu z przodu i z tyłu oraz większą stabilność jazdy.
Spora przestrzeń ładunkowa oraz łatwiejsze sterowanie elektrycznie otwieraną i zamykaną pokrywą bagażnika (opcjonalnie) to tylko niektóre elementy sprawiające, że Forester jest wyjątkowo wszechstronny i wygodny. Wspierając nawet najbardziej aktywny tryb życia, Forester jest gotowy pomóc Ci robić wszystko, co lubisz.

Reflektory LED
z funkcja doświetlania zakrętów (SRH)

Światła przeciwmgłowe LED
o większym obszarze doświetlania

Tylne lampy
zespolone LED
w kształcie litery C

Elektrycznie otwierana
i zamykana pokrywa bagażnika (w opcji)

Wygodne relingi dachowe

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W Subaru bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dlatego od ponad 50 lat Subaru dopracowuje i wielokrotnie testuje swoje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa. Dzięki najnowszym systemom ochrony i zapobiegania kolizjom oraz podstawowym technologiom, takim jak Subaru Global Platform i Symmetrical AWD, Subaru kontynuuje swoją politykę „ludzie na pierwszym miejscu”, by przez poprawę bezpieczeństwa zrealizować wizję przyszłości bez wypadków

Kup Subaru Forester w salonie Dawoj Łomianki!

Back to top