Współpraca z dealerem Suzuki

- Moto Horiz
  • Nowości
  • Możliwość komentowania Współpraca z dealerem Suzuki została wyłączona

21 kwietnia 2019 roku na mapie Polski pojawił się nowy punkt dealera Suzuki Moto Horiz. Siedzibą nowego przedstawiciela stały się Łomianki. Suzuki to znana japońska firma zajmująca się głównie produkcją i sprzedażą samochodów osobowych. Suzuki zatrudnia ponad 45 000 pracowników i ma 35 zakładów produkcyjnych w 23 krajach oraz 133 dystrybutorów w 192 krajach.

Nawiązanie współpracy jest finalizacją procesu, który rozpoczęliśmy wiele lat temu. Od lat funkcjonujemy jako firma rodzinna. Dziś zatrudniająca dwudziestu pięciu pracowników. Oferujemy szeroki zakres usług – między innymi sprzedaż samochodów nowych jak też używanych oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Wykonujemy pełen zakres diagnostyki oraz przeglądy rejestracyjne. Zaczynamy też funkcjonować jako dealer Suzuki. Łomianki są adresem, gdzie prowadzimy działalność, ale nasza oferta jest kierowana do klientów w całym kraju.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zadaniem dealerów samochodowych jest udostępnianie potencjalnym klientom informacji o samochodach. Informacje te są niezbędne, aby pomóc ludziom wybrać rodzaj samochodu, który chcieliby kupić zgodnie z ich preferencjami. Sprzedaż i zakup pojazdu wiąże się z koniecznością przetworzenia pewnych dokumentów. Muszą składać każde złożone zamówienie i upewnić się, że każdy zakupiony samochód ma odpowiednie dokumenty, od tablic rejestracyjnych, podatku drogowego po prawidłową rejestrację właściciela samochodu. Jako autoryzowany dealer gwarantujemy kompleksową obsługę i merytoryczne wsparcie na każdym etapie zakupu.

Back to top