Masz ochotę zasiąść za kierownicą SUBARU Outback?

Sort Portfolio By:
subaru outback od frontu

SUV w japoński stylu

Jest połączeniem cech średniej wielkości rodzinnego kombi i auta typu SUV. Uterenowane kombi piątej generacji. Terenowy charakter szczególnie odzwierciedlają duże reflektory przeciwmgielne, a także czarne okładziny zderzaków. Subaru outback jest autem masywnym i prezentującym się bardzo okazale. Daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Funkcjonalne wnętrze ma na celu zapewnienie wygody kierowcy i pasażerom. Wszystkie przyciski rozmieszczone są intuicyjnie, aby w maksymalny sposób zminimalizować problemy z obsługą pojazdu. Na uwagę zasługują wygodne fotele, które są jednym z największych atutów wnętrza samochodu.

Masz ochotę zasiąść za kierownicą SUBARU Outback?

Subaru outback łączy w sobie zalety rodzinnego kombi, auta typu SUV oraz ekskluzywnej limuzyny – sprawdza się w każdej sytuacji i na każdej drodze. Jest to doskonała propozycja dla każdego, kto ceni nie tylko efektowny i nienaganny wygląd, ale przede wszystkim solidny napęd na cztery koła, doskonałe warunki jezdne oraz napęd na cztery koła.Śmiało można pokusić się więc o stwierdzenie, że Subaru outback to samochód terenowy, rodzinny i wygodny podczas użytkowania.

Duże, wyraźne reflektory przeciwmgielne w połączeniu z czarną okładziną zderzaków podkreślają estetykę pojazdu, wskazując jednocześnie na jego terenowy charakter. Samochód idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach terenowych, pokonując leśne wertepy i polne drogi, przesycone koleinami i innymi utrudnieniami drogowymi.

Przemyślane i dobrze zaprojektowane technicznie auto zapewnia wygodną jazdę w każdych warunkach terenowych i pogodowych. Subaru outback to samochód masywny i wyjątkowo okazały, stronę estetyczną modelu dopełniają tylne lampy oraz klapa bagażnika z dyskretnym logo firmy.

Stylistykę samochodu trudno określić mianem wyrafinowanej, z całą pewnością zasługuje jednak na zainteresowanie, odznaczając się niepowtarzalnością i oryginalnością estetyczną, co w połączeniu z funkcjonalnością daje naprawdę wysoką ocenę. Zmiany na lepsze pojawiły się także w obrębie wnętrza i – przyznać należy – przemawiają one na korzyść marki. Wygodne, skórzane fotele zapewniają komfort użytkowania zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów, a optymalnie zaprojektowane pasy gwarantują poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

W porównaniu z poprzednikami, panel centralny prezentuje się znacznie lepiej, poprawione zostało także wykończenie, w którym pojawił się m.in. zaawansowany system infotainment z panelem dotykowym, wielofunkcyjna kierownica, a także kilka nowych systemów, które poprawiają czynne i bierne bezpieczeństwo. Zaletą modelu jest także większy bagażnik.

Wygodna i nieskomplikowana jest także obsługa samochodu – wynika to przede wszystkim z tego, że wszystkie przyciski rozmieszczone zostały w sposób intuicyjny, zapewniając komfort i bezproblemową obsługę pojazdu.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest także system multimedialny z 8-calowym wyświetlaczem, który intuicyjnie reagauje na sygnały przekazywane za pośrednictwem smartfonów i touchpadów.

Poprawiona linia dachu potęguje efekt przestronności. Nowością jest wprowadzenie systemu multimedialnego z dotykowym, 8-calowym wyświetlaczem, który reaguje na gesty z ze smartfonów i touchpadów.

Subaru Outback w Warszawie – sprawdź, jak smakuje terenowy komfort

Back to top